Cestujete do zahraničia? Vyriešte problém s parkovaním

Nielen samotné balenie býva problematické. Aj parkovanie vie mnohým dovolenkárom narobiť nemalé problémy. Ak ste už aspoň raz zažili parkovanie v hlavnom meste na letisku, dobre viete, že ísť len tak na blink sa určite neoplatí. Nielen v centre mesta, ale aj na letisku je problém nájsť voľné parkovacie miesto. Ako vyriešiť problém s parkovaním na letisku?

Úplne jednoducho. Na bratislavskom letisku budete mať príležitosť vopred si rezervovať miesto na stráženom parkovisku. Ešte predtým si však zistite obsadenosť parkovacích miest. Na webovej stránke letenky.sk si budete môcť priamo rezervovať parkovacie miesto a zároveň si budete môcť zistiť, či sú na platenom parkovisku ešte voľné miesta. Predplatené parkovanie má hneď niekoľko výhod. Aké?

Ušetríte náklady

Dovolenka vás môže výjsť drahšie ako ste predpokladali. Snažte sa nájsť spôsob, ako ušetriť financie. Už len samotná rezervácia parkoviska vám dokáže ušetriť niekoľko eur. Pri rezervácii parkoviska na letisku M. R. Štefánika v Bratislave dokážete ušetriť až 50% nákladov na parkovanie. Nielen na parkovaní dokážete ušetriť. Aj na letenkách ušetríte. Treba len vedieť, kde hľadať výhodné lacné letenky.

Oplotené parkovisko

Ďalšou výhodu rezervácie parkovacieho miesta je monitorovanie. Vďaka oploteniu a kamerovému systému budú všetky autá chránené pred prípadnými zlodejmi a vandalmi, ktorých je v Bratislave mnoho. Vyhnite sa odcudzeniu auta a poškriabaniu laku. Pripravte bezpečné miesto pre svoje auto počas vašej neprítomnosti.

Istota

Vďaka rezervácii si budete istí, že vaše auto bude v 100% poriadku, keď sa vrátite z dovolenky. Nepokazte si zbytočne dovolenku a spoliehajte sa na služby parkovacieho parkoviska. Nebudete musieť vyvolávať zo zahraničia domov a kontrolovať svoje auto, či sa mu náhodou niečo nestalo. Svoj výkonný Dual SIM mobil nebudete na dovolenke vôbec potrebovať. A už vôbec nie na zisťovanie stavu vášho odstaveného motorového vozidla.