Česka spôsobila v slovenských horách obrovské haló: “Tak toto si už prehnala!”

Na internete sa strhol obrovský rozruch medzi fanúšikmi facebookovej turistickej skupiny. Za všetko môže fotografia z Veľkého Rozsutca, na ktorý sa vybral mladý pár. Jedna skupina obdivne prikyvuje, no iní pohoršene krútia hlavami. 

Martin pridal do skupinu fotografiu svojej priateľky Šárky, ktorá stojí pri kríži na vrchole Veľkého Rozsutca, no pravdepodobne si zabudla vziať tričko a podprsenku. Polonahá Šárka si rozhodne môže dovoliť ukazovať postavu, no Slováci sa do nej okamžite pustili.

Zatiaľ čo jedny mladú ženu chvália za odvahu a uznávajú, že fotografia pôsobí veľmi esteticky, druhá časť fanúšikov skupiny to považuje za vrcholne nevhodné. Podľa nich sa jedná o neúctu k Slovensku a symbolu kríža.

“Myslím, že horám nahé ženské či mužské telo vôbec nevadí, a čo sa týka kríža, úctu mu majú prejaviť skôr veriaci, ostatných sa nikto nepýtal, či sa im vôbec na horách páči, alebo nepáči kríž. Myslím, že slečna mu týmto nijak neublížila, zaráža ma, akí sme my, Slováci, puritáni,“ uzatvára diskusiu jedna Slovenka. Čo si myslíte vy? Je táto fotografia už príliš?

Fotku polonahej Šárky nájdete —TU—!

Foto: Facebook, Youtube