CampFest má už svoju tému: JEDNODUCHO V ŇOM

CampFest je kresťanský open air music festival, naplnený multižánrovým programom, ale aj duchovne bohatým posolstvom, hrami, priateľstvami a campingom. Už teraz sa pracuje v plnom prúde na jeho prípravách, aby ste si ho mohli naplno užiť 6.-9. augusta 2015, na Ranči Kráľova Lehota.

V poradí už 17.ročník ponesie tému „JEDNODUCHO V ŇOM“. Zdá sa vám táto téma podobná tej z minulého ročníka? Tušíte správne. Organizátori svoj výber témy odôvodňujú takto: Minuloročná téma „Jednoducho s Ním“, bola tak dôležitá, že sme sa rozhodli pri nej ešte chvíľu ostať. Chceme ostať v jednoduchosti, pretože nasledovať Pána Ježiša nie je vôbec zložité. Nepotrebujeme byť na to učenci ani vedci, naopak potrebujeme byť ako deti.

Na druhej strane sa chceme posunúť trochu ďalej. Niekedy môžeme byť na hostine, kde sme v prítomnosti vynikajúceho jedla, ale ak to jedlo neochutnáme, budeme hladní. Je dobré byť v prítomnosti Pána Ježiša, ale ešte lepšie je, ak je Kristus v nás a my v Ňom. 

Celý prípravný tím dúfa, že na CampFeste 2015 o tejto téme nebudú musieť veľa rozprávať a vyučovať, ale budeme to môcť najmä spolu prežiť. Potom si to môžeme odniesť domov a strážiť “ako oko v hlave”. Pretože nie je nič dôležitejšie a jednoduchšie ako byť v Ňom.

Aj keď oficiálne ešte nie sú známe mená hlavných kapiel a účinkujúcich, môžete si vo svojich kalendároch rezervovať miesto pre CampFest, 6.-9 augusta 2015 na Ranči Kráľova Lehota.