CampFest je pripravený aj na rodiny s deťmi

unnamed-300x111-7690826Už to bude takmer celá jedna generácia, ktorá „dospela“ na CampFeste a v súčasnosti má vlastné rodiny s deťmi. Pre veľký záujem sa organizátori rozhodli vylepšiť služby a priestor na CampFeste, aby aj mladé rodiny s menšími deťmi mohli prísť na Ranč Kráľova Lehota a zažiť opäť festival naplno.

Aj tento rok bude v stanovom mestečku vyhradené špeciálne miesto pre rodiny s deťmi. Ak by ste si na stanovanie netrúfli, k dispozícii je na webe CampFestu zoznam najbližších ubytovacích zariadení. Vstupné je pre rodiny taktiež zvýhodnené – deti do 6 rokov majú vstup zdarma, rodiny s deťmi do 15 rokov majú spoločnú vstupenku v cene 95€ na celý CampFest. Ak by ste chceli vziať so sebou aj starých rodičov, zľavy sú aj pre dôchodcov.

Pre úplne najmenších účastníkov bude k dispozícii novinka – DM BABY STAN – určený pre deti do 3 rokov a ich rodičov. Uprostred festivalového rozruchu stan poskytne oddelený priestor pre dojčiace mamičky a priestor na prebaľovanie. Stan je zapožičaný z láskavého sponzorského daru Spoločenstva pri Dóme sv. Martina. Novinkou je taktiež štedrý sponzorský dar od DM drogerie markt. Rozhodli sa zásobiť svojím sortimentom značky BabyLove práve tento stan. Rodičia si teda môžu vyskúšať napr. plienky, vlhčené utierky, krémy, hračky a iný tovar značky BabyLove. V stane bude tiež krátka ukážka šatiek, nosičov a iných pomôcok s lektorkou nosenia Aďkou Kráľovou, so začiatkom o 14:00 hod v sobotu, 8. augusta. Ukážka viazania bude začínať o 14:30 hod. Stan bude k dispozícii v piatok a sobotu, preto veríme, že tento nový priestor bude pre vás miestom oddychu, výpomoci, a tiež motiváciou prichádzať na CampFest aj so svojimi deťmi.

Detský program pre staršie deti bude striedavo prebiehať v DETSKOM STANE a stane GARÁŽ. V zázračnom detskom stane, stane sa niečo neočakávané. Deti vstúpia do rozprávky, zažijú dobrodružstvo, hneď potom sa z nich stanú rybári a naučia sa loviť rybičky. Na kreatívnych dielňach si vyskúšajú šikovné ručičky, na súťažiach dostanú zabrať nožičky, hádanky a úlohy zas potrápia hlavičky. Spoločne zažijú aj čas uctievania a chvál Nebeského Otca.

Na programe sa podieľajú dobrovoľníci z mládežníckeho klubu „Face club“ Spišská Belá, členovia spoločenstva Dávid zo Spišskej Belej, členovia združenia Erko zo Spišskej Belej a členovia spoločenstva mladých zo Slovenskej Vsi. V Garáži bude mať chvály pre deti Braňo Letko s deťmi. Herečka Ľudka Trenklerová zasa rada prispeje svojou tvorbou a predstaví svoje nové, veselé aj poučné, rozprávkovo-pesničkové CD pre deti: „Prázdniny v Afrike“.

Okrem organizovaného programu budú k dispozícii animátorky, ktoré si pre menšie deti vo veku 3-5 rokov pripravia aktivity s farbami, plastelínou a iné kratochvíle v prípade, že by ich program neoslovil. K dispozícii budú v areáli kempu aj sprievodné aktivity – hry, športy, vodný futbal, trampolíny, či skákacie hrady…

CampFest sa snaží vytvoriť priestor pre rodinnú akciu, kde si každý člen príde na svoje. Vezmite deti na nezvyčajnú stanovačku v prostredí krásneho liptova, na festival s posolstvom od Boha Otca, priamo v strede prázdnin 6.-9. augusta 2015.

Text: Michaela Paštrnáková

Oficiálny web: www.campfest.sk

CampFest – open Air Music Festival (OFFICIAL)