Campfest festival už tento víkend

campfest-300x152-9877877

Po roku čakania je to tu. CampFest Open Air Music Festival sa už zajtra začne na Ranči Kráľova Lehota a bude trvať od 31.júla do 3. augusta 2014. Hudba, slovo, divadlo, camp, zábava a nádherná príroda liptova vás bude sprevádzať počas troch dní, ak sa odhodláte a prídete sa presvedčiť sami.

16.ročník ponesie tému „JEDNOducho S NÍM“, pretože zámerom organizátorov je pozvať účastníkov počúvať svedectvá o tom, aké je to byť jedno s Pánom Bohom. Z programovej časti festivalu sa môžete pripraviť na vystúpenia zahraničných interpretov: Jeremy Camp, Graham Kendrick, Guvna B, We Are Lions, či francúzskych tanečníkov Machol Dance & Live.

Slovenské zastúpenie bude reprezentovať každoročná chválová kombinácia kapiel Timothy, Lámačské chvály, eSPé, Rieka života, BCC worship či Tretí deň. Za vypočutie bude určite stáť projekt kapely EVS band, ktorá ponúkne evanjelické piesne v netradičnom podaní. Hudobne náročnejších návštevníkov určite potešia vystúpenia kapiel Miriam Kaiser, Felice, Praise & Blues-ship band, alebo česká kapela MeloDive.

Ak pre vás hudba nie je všetko a na CampFest sa chystáte aj kvôli hovorenému slovu, je pre vás pripravených celkovo 13 seminárov – o Bohu, vzťahoch, peniazoch, okultizme, o vzťahoch medzi protestantmi a katolíkmi, či zázrakoch. Stačí si len vybrať.

Z rečníkov, ktorí vám budú ochotne slúžiť slovom, svojimi vlastnými svedectvami a múdrosťou vymenujeme len niektorých: Peter Lipták, Dagmar Mozolová, Róbert Krett, Martinka a Vladko Žákovci, Ad de Bruin, Braňo Letko, či vzácny manželský pár z Írska – Brandon a Angela McCauley. V detskom stane GARÁŽ sa deti vyberú do čias Noeho, neskôr sa pridajú k Mojžišovi, spoločne sa vydajú z Egypta cez púšť do zasľúbenej zeme.

Čaká na nich tiež hraná rozprávka, interaktívne súťaže, tvorivé dielne v piatok i sobotu, pekné pesničky a veselé tance. Spolu s animátormi sa vydajú aj na dobrodružné hľadanie CampFestového pokladu. Novinkou na tohtoročnom CampFeste bude aj spolupráca s Televíziou Z, ktorá bude vysielať živé vstupy, ako aj priame prenosy z niektorých častí festivalu.

Okrem hlavných programových stanov sú pre pestrejší záber festivalu k dispozícii stan svedectiev s názvom #SPASIL, CampFest Art House – čiže dom umenia, v ktorom nájdete výstavu 11 kresťanských umelcov, ako aj “Divadelný kút”. Bude to miesto, kde bude prebiehať prezentácia vystúpení rôznych divadelných formácií. Popri koncertoch budú k dispozícii vodný futbal, lukostreľba, volejbal, trampolíny, speedminton, hry, hlavolamy, atrakcie..

CampFest myslí aj na rodinky s deťmi, preto bude pre ne vyhradené osobitné miesto na stanovanie. Rodiny s deťmi do 15 rokov, majú spoločnú vstupenku v cene 95 €, ktorá platí na celý CampFest. Deti do 6 rokov majú vstup zdarma. Zľavy na vstup majú aj dôchodcovia, vstup zdarma majú držitelia karty ZŤP a sprievod k osobe na vozíčku.

Ak nemôžete prísť na celý čas festivalu, dajú sa zakúpiť celodenné vstupenky na konkrétny deň, prípadne jednorázové vstupy na 3 hodiny. Viac podrobností ohľadom cien a zliav nájdete na campfest.sk v sekcii Vstupenky.

Ešte stále stíhate prísť na 16. ročník festivalu CampFest, 31.júla – 3. augusta 2014 na Ranči Kráľova Lehota!