Black&brown

Prvé fotenie po príchode z nemocnice a Alexova premiéra so slnečnými okuliarmi. Dlho si ich síce nenechal, ale za pokus to určite stálo, lebo bol v nich veľký feši. Málokedy sa nám stane, že by sme nafotili viac príspevkov a zverejnili ich až odstupom času. Ja som vždy tak netrpezlivá, že ak niečo nafotíme mám potrebu to hneď v ten deň aj uverejniť.

Patrím asi k menej trpezlivým ľuďom, ale nemôžem si pomocť, teraz mi príde zrazu čudné, že sa idem s vami podeliť o príspevok zo soboty, kedy sme sa vybrali na krátku prechádzku a nafotili zopár spoločných fotografií. Verím, že sa nám čoskoro podarí dostať do formy a budeme vás tešiť novými príspevkami. Tatino má pred sebou štátnice, takže od pondelka zahájil tvrdý režim a venuje sa škole.

V piatok nás čaká finále v Blogerovi roka, ktoré bude určite zaujímavé a budeme vás informovať ako to celé prebiehalo. Rozhodli sme sa, že si urobíme pekný víkend v Bratislave a prespíme tam 2 noci v hoteli. Chystáme sa ísť pozrieť deň hasičov, kedy bude malý určite vo vytržení veľmi sa nato teším a dúfam, že bude pekné počasie, ako za posledné dni.