Barbora Balúchová chcela tip na výlet, no nevyhla sa kritike za TENTO drobný detail!

Mladá sympatická speváčka Barbora Balúchová je v online svete sociálnych sietí známa najmä tým, že sa so svojimi fanúšikmi neváha podeliť aj o detaily svojho súkromného života.

Nedávno sa pokúsila poprosiť svojich fanúšikov na instagrame o radu. “Najlepšie kardio je chôdza v prírode. Škoda len že nieje sneh lebo drobec miluje sánky a dedko nám zaobstaral hneď 3 tak rozmýšľam kam vybehnúť? Napíšte mi tip pls”, napísala krásna blondínka k jednej zo svojich fotiek. Okrem toho, že jej v komentároch pristáli užitočné tipy na miesta, kam by sa mohla skúsiť pozrieť, nevyhla sa, žiaľ, kritike svojho vzhľadu: “Neviem prečo, ale tá horná linka vám vôbec nepristane!”napísala do komentára k fotografii jedna z jej sledovateliek.

25021429_1815354285163728_1874393293559693312_n-9761008

Barbore to nedalo a musela sa k tejto reakcii vyjadriť osobne: “Neviem prečo, ale vôbec ma to nezaujíma. Bože ľudia, prečo stále hľadáte chyby na iných a nie na sebe?” Jej fanúšičky ju v tom ale, samozrejme, nemohli nechať samú a takisto ju podporili reakciami na negatívnu kritiku: Ooo môj božeee! Toto bolo fakt odveci! Ľudia buďte more happy!” znel jeden z komentárov, ku ktorému čoskoro pribudol ďalší: “Človek sa pýta na tipy na sánkovanie a dostane koment ku linke.”
Nuž, tak to už vo svete známych osobností jednoducho chodí.

Zdroj | Foto: Instagram