ALETEA.SK – nové kresťanské internetové kníhkupectvo

14581453_949780531800166_7469494670149719735_n-300x285-9803341

Vedeli ste, že v októbri vzniklo na Slovensku nové internetové kníhkupectvo? Aká je jeho ponuka a zámer? Dozviete sa v našom článku…

Žiaden nováčik

Kníhkupectvo Aletea nie je na trhu žiadnym nováčikom. Kamenná predajňa funguje už dlhšie, no majitelia sa postupne začali pohrávať s myšlienkou vytvoriť aj e-shop: “Kresťanské kníhkupectvo Aletea prevádzkujeme v Poprade už 2 roky a mnoho ľudí sa nás pýtalo aj na internetový obchod. Rozhodli sme sa vyjsť našim zákazníkom a priaznivcom v ústrety a spustili sme e-shop Aletea.sk”, hovorí Tomáš Kuzár. Výhodu internetového kníhkupectva môžu využiť nielen ľudia z celého Slovenska, ale aj zákazníci z okolia Popradu: “Na Aletea.sk si návštevníci môžu overiť, či máme konkrétny tovar priamo na sklade” načrtáva Kuzár.

E-shop, blog aj recenzie

V rozhovore s Tomášom Kuzárom nás tiež zaujímalo, aký je zámer nového kníhkupectva a čo všetko bude na ich e-shope dostupné: “Našim zámerom je predávať kresťanské knihy a predmety nielen v predajni Aletea v Poprade, ale prostredníctvom e-shopu ľuďom na celom Slovensku”odpovedal Tomáš Kuzár. V ponuke e-shopu si budete môcť nájsť širokú ponuku kníh (od Biblie, cez beletriu, knihy o rodine, vzťahoch, manželstve, výchove, knihy pre deti a mládež, o duchovnom raste, hobby, modlitby atď.). Nájdete tu aj darčeky na každú príležitosť (napr. rôzne drobnosti, šperky, obrazy, ikony, víno, kávu, čaj a pod.), veci na bohoslužby (ako ornáty, kalichy, hostie a monštrancie), audio a video CD a DVD a mnoho iného. Okrem toho na webe e-shopu budú postupne pribúdať recenzie kníh a tešiť sa môžete aj na blog.

Viac informácií o novom e-shope nájdete na: www.aletea.sk