Al Trivio Trnava

Dnes sme navštívili nové nákupné centrum City Arena v Trnave, ktoré sa nachádza v centre mesta a jeho súčasťou je aj trnavský futbalový štadión. 

Na facebooku sme dávnejšie zahliadli komunikáciu reštaurácie Al Trivio, ktorá predstavovala ich kids friendly koncept Little Al Trivio predstavujúci uzavretú detskú časť s možnosťou stolovania aj pre rodičov. Takže výber miesta obedu bol jasný. Reštaurácia sa nachádza na prízemí, hneď vedľa jedného z vchodov. 

Ako sme písali, detská časť je oddelená, od ruchu reštaurácie a ostatní hostia majú kľud od prípadného hluku detí. Pri každom dospeláckom stole je aj stôl pre deti s potrebami na kreslenie, či neskôr stolovanie. Hneď vedľa sú dva detské boxy, kde je v stoloch integrované Lego, parádny nápad! Pozdĺž steny sa nachádzajú poličky s rôznymi hračkami, kde sa Alexovi zapáčili najviac mini nákupné košíky.

Al Trivio je talianska reštaurácia bratislavskej gastro skupiny Bencik culinary group. Menu obsahuje klasickú itáliu – šaláty, pastu a pizzu. Zvolili sme pizzu, skoro všetky stoja 8,90€, niektoré špeciály viac. Pizza bola chutná, no za takú cenu by sme čakali niečo viac. Súčasťou konceptu je aj detské menu, ale keďže Alex nie je veľký jedák a obľubuje jednoduché jedlá, tak ostal pri ryži, ktorú aj výnimočne sám pojedol. 

Do Al Trivia sa určite vrátime a to vďaka ich konceptu. Dobre sme sa najedli a Alex mal tiež príjemne strávený obed.