Ako zneškodniť akné? Vyskúšajte purifikačný korektor od Payot!

Ak má naša pokožka príliš veľa mazu, póry sa na nej upchávajú a vzniká akné. Internet je návodmi a radami ako sa zbaviť neestetických kráterov preplnený. No pokiaľ je ešte stále aj vaša pleť preplnená vyrážkami, musíte rázne zakročiť. Dajte im navždy stopku! Základ spočíva v starostlivosti a pravidelnom odličovaní. Bod číslo dva: nájsť ten správny prípravok alebo kombináciu prípravkov na ošetrenie. Vyskúšajte Stick Couvrant Pâte Grise !

V čom spočíva jeho tajomstvo?

Purifikačný korektor Stick Couvrant Pâte Grise je určený na neutralizovanie a purifikovanie nečistôt. Tiež sa postará o zakrytie pupienkov. Obsahuje Hamamel – účinnú látku, ktorá pochádza z prírody a využíva sa hlavne v alternatívnej medicíne. A čo to vlastne je? Hamamel virgínsky je ker siahajúci až do výšky 4 metrov. Pochádza zo Severnej Ameriky a Číny, ale nájdeme ho aj u nás. Zaujímavosťou je, že kvitne v zime začiatkom decembra. Táto rastlina obsahuje látky, ktoré majú vynikajúce liečivé účinky na organizmus zvnútra, ale aj zvonku.

Má silný protizápalový, sťahujúci a upokojujúci účinok. Pre kožu je prospešný aj vďaka svojim tonizujúcim účinkom. Tyčinka Couvrant Pâte Grise je určená na purifikáciu a vysušenie pupienkov. Okrem toho v nej môžeme nájsť aj pigmenty, ktoré zakrývajú a prispôsobujú sa všetkým tónom pleti. Úlohou korektora je, aby vyrážky rýchlo zmizli a boli prirodzene zakryté.