Ako prežiť "Oktávu modlitieb za duše verných zosnulých"

Okrem pozvania prežiť tento čas v modlitbe a spomienke za zosnulých vám prinášame aj informácie o rôznych zaujímavých duchovných podujatiach. Môžete sa tešiť na prednášku o. Juraja Pigulu, víkend nenásilnej komunikácie či na obľúbenú muzikálovú rozprávku “Príbeh z Tammiru”. Viac sa už dozviete z výberu podujatí VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. PREDNÁŠKA O. JURAJA PIGULU V POPRADE

Rímskokatolícka farnosť Poprad a kníhkupectvo Aletea vás pozývajú na prednášku augustiána o. Juraja Pigulu na tému “Ako byť milosrdný a nezblázniť sa”. Stretnutie s otcom Jurajom sa začne vo štvrtok 3. novembra sv. omšou o 18.30 v Kostole Sv. Cyrila a Metoda na sídlisku Juh v Poprade. Po jej skončení bude nasledovať samotná prednáška. Stretnutie sa zavŕši o 20. hodine autogramiádou v kníhkupectve Aletea.

2. VÍKEND NENÁSILNEJ KOMUNIKÁCIE

Ak sa chcete naučiť správne komunikovať, tak vás srdečne pozývame na Víkend nenásilnej komunikácie, ktorý sa uskutoční od 4. do 6. novembra v Nitre. Účelom tohto víkendu je podľa slov organizátorov “naučiť sa počúvať druhých, nezraňovať ich a rozprávať sa s nimi tak, aby sme dosiahli navzájom prepojenie sŕdc”. Podujatie organizujú Misionári Najsvätejšieho Srdca Ježišovho.

3. MUZIKÁLOVÁ ROZPRÁVKA “PRÍBEH Z TAMMIRU”

“Rozprávka pri ktorej deti nezaspia a dospelí sa zobudia”. Presne taká je muzikálová rozprávka Príbeh z Tammiru, ktorá zavíta v nedeľu 6. novembra do Košíc. Muzikál je inšpirovaný fantasy románom kňaza Vladimíra Štefaniča. Môžete sa tešiť na veľkovýpravné predstavenie plné hudby, tanca, humoru a romantiky, ktoré v sebe spája ľahkosť rozprávky s tajomstvom biblických odkazov.

Informácie o aktuálnych kresťanských akciách a podujatiach vám aj dnes priniesla VÝVESKA.SK, portál, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.