Ako cez „kopirák“

Alex moc toho ešte nenarozpráva, ale novým slovíčkom v jeho slovníku je BUS, načo by sa učil slovensky, keď môže hovoriť rovno anglicky! Jeho milované vlaky dnes išli bokom, keď sme sa ho opýtali kam by chcel ísť tak odpoveď bola jasná.

Hoci je autobusová stanica spojená so železnicou, on si išiel čítať písmenká BUS a čakať na najbližší spoj. Sedel by tam kľudne aj do rána, ale tatinove povinnosti nás prinútili k návratu. Alex zvyšok dňa trávi s pradedkom, ktorému musel ísť povedať že videl Bus.

Ešte dodám pár slov k outfitu. Po dlhom čase som nás obliekla ako cez „kopirák“. Nemám to nejak v obľube, ale zmena nikdy nezaškodí. Myslím, že to môže byť pre vás dobrou inšpiráciou, lako jednoducho sa dajú skombinovať basic kúsky, ktoré by asi nemali chýbať v skrini módnych maniakov. Myslím tým, koženku, biele tričko a rifle.

Ako trávite vy nedele? Tiež sú v rodinnom duchu plné pohody? My sme chceli dnes ísť trošku do prírody, pozrieť ako kvitnú stromy v sade, tak dúfam, že v priebehu týždňa sa nám niečo podarí, alebo si budeme musieť počkať zase na víkend.