Aké chyby si jednotlivé znamenia zverokruhu nikdy nepriznajú?

Prinášame vám zoznam vlastností, ktoré si jednotlivé znamenia podľa horoskopu nevedia priznať sami pred sebou. Niektorí z nás, si tieto vlastnosti uvedomujú a pokročilejšou adaptáciou práce na sebe ich vedia časom potlačiť. Niektorí však, tieto vlastnosti si nikdy nedokážu priznať.

Barani si neradi priznávajú, že občas zídu z cesty. Sú zvyknutí stáť nohami pevne na zemi a byť príkladom pre ostatných. Neradi priznávajú, že niekedy nevedia čo robia, pretože si myslia, že by ich ostatní mohli považovať za slabochov ale menej dôveryhodných, zvlášť pokiaľ ide o vrstevníkov.

Býk

Nikdy nepriznajú, že sa mýlia – a to za žiadnych okolností. Sú až moc pyšní na to, aby uznali svoju chybu. Budú sa snažiť urobiť čokoľvek, aby ju napravili, ale nikdy v skutočnosti nebudete počuť, že by verejne – dokonca ani sami sebe – pripustili, že urobili chybu alebo niekomu ukrivdili. Rovnako od nich nebudete počuť ani žiadne ospravedlnenie.

Blíženci

Blíženci zvyknú dávať mnoho sľubov, o ktorých aj tak vedia, že ich neskôr porušia, pretože vkuse niekde lietajú, majú hlavu v oblakoch a robia si plány na desať rokov dopredu. No potom aj tak padnú na zem, sami čo si sľúbili si rozmyslia, alebo to nie sú schopní splniť. Vedia to, ale aj tak to budú popierať.

Rak

Majú problém si pripustiť, že sú v skutočnosti oveľa citlivejší, než sa na prvý pohľad zdá. Radi sa tvária tvrdo a ľahostajne, ale pravda je, že i najmenšia poznámka sa ich môže vážne dotknúť a nedať im spať. Rovnako vám nepovedia pokiaľ sú smutní alebo sa cítia byť niečim dotknutí, pretože nechcú ostatným ukázať, ako sú v skutočnosti zraniteľní.

Lev

Neradi si priznávajú, že nechcú aby bol v akýchkoľvek výsledkoch niekto lepší ako oni. Podporujú ostatných v ich odvahe a sebaistote, ale nechcú aby ich niekto zatienil. Sú zvyknutí všetko riadiť a nič by za to nevymenili.

Panna

Panny sa rady chovajú usporiadane a páči sa im, že práve oni sú zo všetkých znamení považované za perfekcionistov. Niekedy však rozmýšľajú aké to je byť na druhej strane – byť slobodomyseľný a žiť okamžikom. Neradi to priznávajú, ale v skutočnosti im záleží na tom, čo si ľudia myslia. Názory ostatných do značnej miery ovplyvňujú ich správanie.

Váhy

Neradi priznávajú, že potrebujú pomoc, keď sú na dne. Sú zvyknutí pomáhať ostatným v podobnej situácii a nedokážu sa zmieriť s tým, že by oni takisto potrebovali niekoho, kto by im bol nablízku, keď sa im zrovna v živote nedarí. Sú radi, keď môžu pomoc ponúkať, než o ňu žiadať.

Škorpión

Škorpióni nikdy nepriznajú, že sú lámači sŕdc. Nikdy nepriznajú, že každého zvedú, a potom chcú byť len kamaráti. Radi používajú svoj šarm a sexualitu k prilákaniu ostatných. Radi sú všetkými obdivovaní, a radi si z týchto zástupov obdivovateľov vyberajú.

Strelec

Vedia, že sú občas až príliš tolerantní a mnoho ľudí to považuje za samozrejmé, ale nikdy to nepovedia nahlas. V tých, ktorých milujú, vidia len to dobré a pre ich správanie hľadajú výhovorky, aj keď vedia, že si takú lásku a odpustenie nezaslúžia.

Kozorožec

Nikdy nepriznajú, že sú osamelí. Za každých okolností nasadia úsmev a tvária sa, akoby nikoho nepotrebovali, pretože sa sústredia na kariéru. Nikdy nechcú pred ľuďmi pôsobiť tak, aby si mysleli, že ich potrebujú a že to bez nich nezvládnu.

Vodnár

Dokážu si priznať všetko až na jednu výnimku – nikdy nepriznajú svoju ľútosť. Je pre nich ťažké uveriť, že pri rozhodovaní nezvolili tú najlepšiu možnosť. Vždy budú hájiť svoje rozhodnutia a hovoriť vám, že boli správne, hoci sami vedia, že to nie je pravda.

Ryby

Nechcú si priznať, že od seba niekoho odohnali. Vždy budú viniť ostatných za to, že ich opustili a nebudú sa snažiť zistiť, či v skutočnosti nemohli oni sami za to. Žijú vo svojom vlastnom svete a vždy sa všetko snažia dramatizovať – vrátane svojej reality.