3 tipy, kde stretnúť otca Jozefa Marettu

Otca Jozefa Marettu netreba už zvlásť predstavovať. Jeho príhovory sú veľmi obľúbené medzi veriacimi na Slovensku a ľudia často nedbajú cestovať stovky kilometrov, aby otca Marettu stretli a vypočuli si jeho povzbudivé slová. Dávame vám do pozornosti 3 tipy, kde môžete v blízkej dobre otca Jozefa Marettu stretnúť.

1. Prednáška otca Jozefa Marettu: Boj o maličkých 

Pozývame Vás na svätú omšu spojenú s prednáškou, ktorá sa uskutoční v stredu 16.11.2016 o 18.00 v kostole Narodenia Panny Márie v Bardejovskej Novej Vsi. Téma prednáška je Boj o maličkých. Prednášať bude otec Jozef Maretta. Po prednáške bude priestor na otázky.

2. Zbav nás zlého – boj pre mladých

Pokračovanie kurzu Zbav nás Zlého. Zámerom kurzu je ponúknuť spôsoby a metódy ako sa Zlému brániť. A ponúknuť víťazstvo Ježiša Krista z Jeho záchranou a sprevádzaním na ceste večnej radosti a pokoja. Veková kategória účastníkov je od 14 do 30 rokov. Kurz sa bude konať od 09.12.2016 do 11.12.2016 v Juskovej Voli v gréckokatolíckom mládežníckom centre Bárka.

Prvá časť semináru s otcom Jozefom Marettom sa uskutoční od 24.03.2017 do 26.03.2017 v hoteli Javorná – Drienica č.501, okr. Sabinov. V rámci víkendového programu nebudú chýbať chvály, eucharistické slávenia, prednášky, adorácia či diskusia s otcom Jozefom Marettom. 

Ak chcete o otcovi Marettovi vedieť viac, tak si môžete prečítať tieto články alebo si môžete pozrieť tento výber.