3 pozvánky na VEĽKÝ TÝŽDEŇ…

Pôstne obdobie sa pomaličky blíži ku svojmu záveru a všetci sa už aktívne pripravujeme na vyvrcholenie najväčších sviatkov v roku. Ak by ste si chceli obdobie Veľkej noci spestriť aj nejakým duchovným podujatím, aj dnes tu pre vás máme 3 zaujímavé pozvánky. Viac sa už ale dozviete z výberu podujatí internetovej stránky VÝVESKA.SK, portálu, ktorý vždy vie, kde sa niečo deje.

1. HĽA, VŠETKO ROBÍM NOVÉ

Túžite prežiť Veľkú noc trošku netradične, ale zároveň duchovne naplno? Možno vás zaujme pozvánka z Misijného domu Matky Božej na Kalvárii v Nitre, ktorý vás pozýva na duchovnú obnovu počas veľkonočného trojdnia. Obnova je určená pre mladých od 18 do 35 rokov a potrvá od 13. do 16. apríla. Duchovné cvičenia organizujú Sestry Panny Márie útechy a Misionári verbisti.

2. VOLANIE NA OTCA

Spoločenstvo Mahaim vás pozýva na ekumenické modlitbové stretnutie “Volanie na otca”, ktoré sa uskutoční v nedeľu 16. apríla vo farskom kostole sv. Ondreja v Košiciach Podhradovej. Program sa začne o 17. hodine chválami, o pol hodinku na to si budete môcť vypočuť slovo Simony Kubíčkovej na tému “Zmena zmýšlania”. Hneď po ňom budú nasledovať ďalšie chvály a v závere stretnutia sa môžete tešiť na agapé.

3. VEĽKONOČNÝ KONCERT SPEVÁCKEHO ZBORU SV. MARTINA

Veľkonočné obdobie je časom nielen rodinných stretnutí, ale aj príležitosťou na zúčastnenie sa niektorých z mnohých kultúrnych podujatí. Jednou z možností bude aj veľkonočný koncert speváckeho zboru sv. Martina, ktorý sa uskutoční presne na veľkonočnú nedeľu – 16. apríla o 18.30 v kostole sv. Martina v Bojniciach.