10 ženských vlastností, ktoré mužov priťahujú ako magnet. Naučte sa ich a budete pre nich neodolateľnou.

Určite každá z nás raz premýšľala nad tým, čo vlastne muži na ženách oceňujú najviac. Pripravili sme si pre vás 10 najviac žiadúcich vlastností, ktoré muži na ženách doslova milujú.

Sebavedomie

Hovorí sa, že nič nerobí ženu krajšiu ako viera vo vlastnú krásu. A naozaj to tak je. Pokiaľ si žena pevne verí, stáva sa pre mužov absolútne neodolateľná. Ak sa zmierite s vlastným vzhľadom a prijmete sa taká, aká ste, a žiadny malicherný pupienok vás nerozhádže, muži to príjemne ocenia.

Ženskosť a bezmocnosť

Silnejšie pohlavie má tendenciu dávať prednosť ženám, ktoré im pripadajú bezmocné a dajú im priestor byť muži. Potrebujú si ženu získavať, starať sa o ňu, pomôcť jej, keď “volá o pomoc”. Tým muži dáte možnosť, aby sa cítil veľký, silný a potrebný. Dajte si ale pozor, aby ste prílišnú bezmocnosť nepreháňala.

Láskavosť

Dobrosrdečnosť, láskavosť, milovať a odpúšťať – tieto veci rozlišujú skutočne krásnu ženu od pekné a bezduché bábiky. Snažte sa v každej situácii nájsť to dobré, pozerať sa na svet priateľskými očami, milovať a súcitiť s ostatnými. Muži tieto vlastnosti cítia a cenia ich. Ženy s týmito vlastnosťami sú pre nich partnerom na celý život.

Nezávislosť

Muži milujú cieľavedomé ženy. Skutočne atraktívna žena presne vie, čo chce a kedy to chce.

Schopnosť žiť tu a teraz

Takéto ženy dokážu žiť okamihom, radovať sa z maličkostí. Muži milujú byť v prítomnosti ženy, ktorá si seba samu váži a je vďačná za život aký má, bez ohľadu na to, čo sa deje. Vitalita, optimizmus, schopnosť odolať sťažovanie si a kritizovanie druhých.

Dokázať prezentovať samu seba

Krásne upravená, čistá, vkusne oblečená žena, ktorá sa vie nosiť, dokáže na muža vždy zapôsobiť. Mužom je jedno či máte na sebe kúsky podľa poslednej módy, ale vždy si všimnú, či vám oblečenie sadne a pristane.

Byť dobrá gazdinka

Hoci to niektoré ženy nerady počujú, muži to naozaj vyhľadávajú. Ženy, ktoré vedia variť a upratovať, dokážu v mužovi vzbudiť pocit tepla a útulnosti.

Komunikačné zručnosti

Muži radi vyhľadávajú spoločnosť otvorených žien, s ktorými sa môžu zaujímavo pobaviť bez toho, že by sa žena správala tak, že “všetko vie”. Skutočne očarujúca dáma je vtipná a dokáže prejaviť záujem o všetko, čo muž hovorí. To mu samozrejme lichotí, pretože sa cíti byť zaujímavý a obdivovaný. Žena, ktorá vie ako počúvať, je vždy žiaduca spoločníčka.

Dobyť muža úsmevom

Usmievavá žena s dobrým zmyslom pre humor je pre mužov ako magnet. Úsmev je nielen známkou veselosti, ale vyjadruje to energiu a vitalitu, a ako už bolo spomenuté, toto muži majú radi. Jednoducho milujú ten pohľad do žiariacich, radostných očí krásne ženy.

Prirodzenosť a úprimnosť

“Myslím, že sexualita je atraktívna len v prípade, keď je prirodzená a spontánna.”, Povedala Marilyn Monroe a mala úplnú pravdu. Akékoľvek predstieranie muža doslova odpudzuje. Skutočne príťažlivá žena by mala byť prirodzená, otvorená a bez komplexov.

Zdroj: jenzeny.cz